A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Підгаєцький професійний аграрний ліцей"

Безпека життєдіяльності

Фото без опису

Дата: від до Скинути

Дії під час рятування потерпілих з пожежі

               У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний: - негайно повідомити про це телефоном пожежну охорону. Для виклику державної пожежної охорони в автоматичній телефонній мережі встановлено єдиний номер – 101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;

12:05 27.04.2022

Засоби гасіння пожежі

       Пожежа – це процес неконтрольованого горіння поза спеціальним вогнищем, що розвивається в часі і просторі і є небезпечним для людей, матеріальних цінностей та навколишнього середовища.  До засобів пожежогасіння належать:

12:05 27.04.2022

Дії під час пожежі в приміщенні

Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.     Якщо виникла пожежа – рахунок часу йде на секунди. У випадку, якщо пожежа застала вас у приміщенні:

12:19 26.04.2022

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, гаманці, мінімагнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях. Поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає граничної уваги і обережності.

16:02 15.02.2022

Правила поведінки під час пожежі

Якщо в квартирі або приватному будинку виникла пожежа і поруч немає дорослих, дітям слід дотримуватися наступних правил. 

15:46 15.02.2022

Правила поведінки з газом

Запам'ятайте основні вимоги для попередження пожежі: Забороняється користуватися несправними газовими приладами чи викори­стовувати їх не за призначенням. Не можна залишати без нагляду справні газові прилади, необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяг не загасив полум'я. Якщо газ потрапив у повітря приміщення, негайно слід закрутити кран подачі газу і провітрити приміщення. Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками. Не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо. ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ЗАПАХУ ГАЗУ не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню; не вмикайте світло та будь-які електроприлади; негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани на плиті; відчиніть вікно і двері, створивши протяг для провітрюван­ня приміщення; викличте аварійну службу газу за телефоном 104 і покиньте приміщення. БУДЬТЕ ЗАВЖДИ УВАЖНИМИ ПРИ КОРИСТУВАННЯ ГАЗОМ, НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ – У ЦЬОМУ ЗАПОРУКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ!  

15:40 15.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень